ZÁNĚTY HLTANU A KRČNÍCH MANDLÍ

ActiMaris Forte a Sensitiv roztok ke kloktání –  pro rychlé hojení zánětu.

Na akutní záněty hltanu a krčních mandlí doporučujeme ke kloktání ActiMaris Forte roztok

Na chronické záněty hltanu a krčních mandlí vhodný ke kloktání ActiMaris Sensitiv roztok

Na akutní i chronické záněty nově i ActiMaris OROPHARYNX Sprej

 

ActiMaris Forte roztok 300ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris® Sensitiv 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris® OROPHARYNX sprej 50 ml

ActiMaris OROPHARYNX sprej 50 ml

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1100 Kč

Na záněty hltanu a krčních mandlí je nyní k dispozici vysoce účinný a 100 % přírodní přípravek – ActiMaris.

 

ActiMaris se v praxi výborně osvědčil na rychlé hojení a úlevu od bolesti při zánětech hltanu a krčních mandlí.

 • Urychluje hojení
 • Snižuje otok a tím ulevuje od bolesti
 • Ničí mikroby způsobující zánět (bakterie, viry, kvasinky, plísně)
 • Eliminuje zápach z dutiny ústní
 • Při aplikaci ActiMaris neštípe ani nepálí
 • Vhodný k urychlení hojení, ke snížení otoku a tím úlevě od bolesti a k eliminaci zápachu po odstranění krčních mandlí (tonzilektomii)
 • Díky 100% přírodnímu složení nemá ActiMaris vedlejší účinky
 • Je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti bez rozdílu věku

 

ActiMaris obsahuje aktivní, vysoce energetický singletový kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu.

 

 • Aktivní singletový kyslík rychle ničí škodlivé mikroby (bakterie, viry, kvasinky, plísně), prokysličuje sliznici a dodává jí energii k hojení. Výrazně snižuje zánět.
 • Mořská sůl obsahuje velké množství minerálních látek, které jsou důležité pro proces hojení. Díky osmóze pomáhá snižovat otok a bolest.
 • Ionizovaná zásaditá voda proniká do tkáně hlouběji než obyčejná voda. Přenáší více kyslíku a minerálních látek. Má výrazné antioxidační účinky.

Neobsahuje žádné stabilizátory či konzervanty. Všechny přípravky ActiMaris jsou určené k použití nejen na kůži, ale i na sliznici – tedy i do úst a hltanu. 

 

Uložit

1. AKUTNÍ záněty hltanu a krčních mandlí (angíny) – jaký přípravek vybrat a jak použít?

 • Při akutních zánětech doporučujeme ke kloktání ActiMaris Forte roztok – pro rychlé hojení.
 • Akutní záněty hltanu, mezi něž patří i angíny (záněty krčních mandlí), se projevují silnou bolestí v krku, bolestivým polykáním a celkovými příznaky (horečka, zimnice, celková slabost, bolesti hlavy, zvětšené krční uzliny…). ActiMaris Forte roztok je silnější, obsahuje 5x více kyslíku a 2,5x více mořské soli než ActiMaris Sensitiv roztok. Rychle eliminuje mikroby, sníží zánět, otok a tím uleví od bolesti.
 • Odlijte 2 – 3 lžíce roztoku ActiMaris Forte a použijte ke kloktání. Kloktejte minimálně 30 sekund až 1 minutu, roztokem vypláchněte i dutinu ústní a vyplivněte. Zpočátku aplikujte častěji, i 5x denně (čím častěji, tím lépe). Po dosaženi úlevy můžete přejít na aplikaci 3x denně. Pro zesílení účinku doporučujeme po aplikaci alespoň 15 minut nevyplachovat ústa, nejíst, nepít. K úlevě od bolesti a zmírnění zánětu by mělo dojít již po několika málo aplikacích. Četnost aplikací není nijak omezena. ActiMaris je čistě přírodní přípravek bez vedlejších účinků. 
 • Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje forma kloktání, je tu pro vás ActiMaris OROPHARYNX Sprej, který má stejné složení i účinnost jako ActiMaris Forte roztok. Součásti balení produktu jsou i 2 aplikátorykratší pro aplikaci do dutiny ústní, delší pro snadnější aplikaci na oblast zadní stěny hltanu a krčních mandlí. Roztok ve formě spreje aplikujte několikrát denně, ideálně začněte s aplikací již při výskytu prvních obtíží. Zejména v prvních hodinách a dnech platí pro aplikaci pravidlo – čím častěji, tím lépe. Četnost aplikací není omezena, závisí na intenzitě potíží. Postupně s ústupem potíží můžete přejít na aplikaci 2-3x denně. 
 • Obě formy aplikace můžete také kombinovat. Ráno a večer po provedení běžné ústní hygieny je vhodné provést důkladný výplach ústní dutiny roztokem ActiMaris Forte a současně si roztokem vykloktat. V mezidobí během dne používejte ActiMaris OROPHARYNX Sprej, který díky jeho “kapesní” velikosti a jednoduchému způsobu aplikace můžete mít stále u sebe a použít kdykoliv budete potřebovat.

Uložit

2. CHRONICKÉ záněty hltanu a krčních mandlí – jaký přípravek vybrat a jak použít?

 • Nalijte si 2 – 3 polévkové lžíce roztoku a použijte ke kloktání. Kloktejte minimálně 30 sekund až 1 minutu a vyplivněte. Doporučujeme aplikovat minimálně 2x denně, dle potřeby častěji. Pro zesílení účinku doporučujeme po aplikaci alespoň 15 minut nevyplachovat ústa, nejíst, nepít. Četnost aplikací ani celková doba používání přípravků ActiMaris nejsou nijak omezeny. U chronických zánětů doporučujeme zařadit dlouhodobě do každodenní hygieny dutiny ústní.
 • Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje forma kloktání, je tu pro vás ActiMaris OROPHARYNX Sprej. Součásti balení produktu jsou i 2 aplikátorykratší pro aplikaci do dutiny ústní, delší pro snadnější aplikaci na oblast zadní stěny hltanu a krčních mandlí. V případě chronických potíží doporučujeme pravidelnou aplikaci minimálně 2x denně. Četnost aplikací však není omezena.
 • Obě formy aplikace můžete také kombinovat. Ráno a večer po provedení běžné ústní hygieny je vhodné si vykloktat a vypláchnout ústa roztokem ActiMaris. V mezidobí během dne používejte ActiMaris OROPHARYNX Sprej, který díky jeho “kapesní” velikosti a jednoduchému způsobu aplikace můžete mít stále u sebe a použít kdykoliv budete potřebovat.

Poznámka: ActiMaris není určen pro vnitřní užití. Při náhodném polknutí se však nemusíte obávat žádných potíží – ActiMaris je čistě přírodní produkt. Je třeba počítat se slanou chutí a lehce “bazénovým závanem” produktu.

Uložit

Bazénový závan po otevření je žádoucí

ActiMaris jako takový nemá vůni. Je to čistě přírodní produkt. Při jeho kontaktu s biologickou tkání (kůží, sliznicí, spodinou rány) dojde okamžitě k žádoucí reakci, při níž se NaOCl (vyrobený elektrolýzou z přírodních složek) rozkládá na sůl (NaCl) a aktivní singletový kyslík (základní účinnou složku ActiMaris). V tento moment můžete ucítit chlorový závan po “bazénové vodě”, který během několika minut vymizí.

Znáte někoho, komu by mohl ActiMaris pomoci?
Pošlete mu odkaz na tuto stránku kliknutím na ikonu níže.

E-book 13 rad a tipů, jak hojit rány a záněty

ebook zdarma ke stažení


12 RAD

JAK RYCHLE A ÚČINNĚ

HOJIT RÁNY A ZÁNĚTY