HOJENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ

Na akutní a lehčí formy vaginálních potíží doporučujeme aplikovat roztok                 ActiMaris Sensitiv.

Pro opakované či těžší formy vaginálních potíží doporučujeme aplikovat silnější roztok ActiMaris Forte.

ActiMaris Forte roztok 300ml

ActiMaris Forte roztok 300ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok

ActiMaris Gel + Forte

ActiMaris je velmi účinným a šetrným řešením na vaše vaginální potíže jako jsou – vaginální záněty (vaginitidy), bakteriální vaginální infekce (vaginózy), zánětlivá postižení vulvy a vagíny (vulvovaginitidy), genitální opary, kvasinkové infekce, výtoky a rány po gynekologických operacích.

Díky 100% přírodnímu složení lze použít i v těhotenství, u dětí a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

ActiMaris rychle a účinně ničí škodlivé mikroby (viry, bakterie a plísně), snižuje zánět, zápach a výrazně urychluje hojení.

ActiMaris obsahuje: aktivní singletový kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu.

  • Aktivní singletový kyslík rychle ničí škodlivé mikroby, prokysličuje kůži a sliznici a dodává jí energii k hojení. Výrazně snižuje zánět.
  • Mořská sůl obsahuje velké množství minerálů, které jsou důležité pro proces hojení. Díky osmóze pomáhá snižovat otok a bolest.
  • Ionizovaná zásaditá voda proniká hlouběji do tkáně, než obyčejná voda. Přenáší více kyslíku a minerálů. Má výrazné antioxidační účinky.

Vysoká účinnost přípravků ActiMaris byla potvrzena i Státním zdravotním ústavem v Praze.


Co vybrat a jak použít ActiMaris?

1. Pro akutní ošetření vaginálních zánětů a ran, na citlivou a podrážděnou sliznici a pro děti je určen ActiMaris Sensitiv roztok. Aplikace provádějte formou výplachu pochvy. Aplikujte 10-20 ml roztoku v neředěné formě, alespoň 2x denně.

Ošetření zevních rodidel provádějte nejlépe formou obkladu. Roztokem navlhčete gázu a přiložte jako obklad na postižené místo. Obklad nechte působit 20-30 minut. Opakujte 2 – 3 denně.

K výraznějšímu urychlení procesu hojení lze použít kombinaci ActiMaris Sensitiv roztoku ActiMaris gelem. Gel naneste na postižené místo a nechte působit. Gel ani roztok není potřeba smývat či odstraňovat. Aplikaci opakuje 2 -3x denně.

hojení vaginálních potíží Sensitiv + gel

KOUPIT ACTIMARIS SENSITIV ROZTOK + GEL

 

2. Na opakované či těžší formy zánětů, infekcí a ran je vhodný ActiMaris Forte roztok. Aplikace se provádějte formou výplachu pochvy. Aplikujte 10-20 ml roztoku v neředěné formě, alespoň 2x denně.

Ošetření zevních rodidel provádějte nejlépe formou obkladu. Roztokem navlhčete gázu a přiložte jako obklad na postižené místo. Obklad nechte působit 20-30 minut. Opakujte 2 – 3x denně.

K výraznějšímu urychlení procesu hojení lze použít kombinaci ActiMaris forte roztoku ActiMaris gelem. Gel naneste na postižené místo a nechte působit. Gel ani roztok není potřeba smývat či odstraňovat. Aplikaci opakuje 2 -3x denně.

Hojení vaginálních potíží Forte + gel

KOUPIT ACTIMARIS FORTE ROZTOK + GEL


Co je ActiMaris a proč tak dobře funguje?  Podívejte se na instruktážní video (TV Prima, 5 min).

 

Zdravotnické prostředky, třída IIb, CE 1250


 

Custom text

RADY A TIPY PŘÍMO OD LÉKAŘE

Dozvíte se, jak účinně bojovat s 12 typy ran a zánětů.