ZÁNĚTY DÁSNÍ a DUTINY ÚSTNÍ

Na záněty dásní a dutiny ústní je vhodná a účinná kombinace:
ActiMaris Gel na hojení  + ActiMaris Sensitiv roztok na hojení

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gel na hojení ran 20g

ActiMaris® Sensitiv 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok

ActiMaris Gel + Sensitiv

Na záněty dásní a ústní dutiny je k dispozici UNIKÁTNÍ NOVINKA – vysoce účinné a 100% přírodní švýcarské produkty ActiMaris.

ActiMaris rychle a účinně ničí škodlivé mikroby (viry, bakterie a plísně), snižuje zánět a výrazně urychluje hojení.
Díky přírodnímu složení je vhodný právě k použití do dutiny ústní. Je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti a kojence.

ActiMaris se v praxi výborně osvědčil na rychlé hojení širokého spektra potíží v dutině ústní:

 • Afty
 • Záněty a krvácení dásní
 • Záněty ústní dutiny
 • Záněty zubního lůžka – např. po extrakci zubu
 • Udržovací léčba chronické parodontitidy
 • Plísně a povlaky jazyka, soor (moučnivka)
 • Pooperační léčba v dutině ústní
 • Léčba otlaků způsobených snímací protézou

ActiMaris obsahujeaktivní vysoce energetický (singletový) kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu.

 • Aktivní singletový kyslík rychle ničí škodlivé mikroby v ústech, prokysličuje sliznici a dodává jí energii k hojení. Výrazně snižuje zánět.
 • Mořská sůl obsahuje velké množství minerálů, které jsou důležité pro proces hojení. Díky osmóze pomáhá snižovat otok a bolest.
 • Ionizovaná zásaditá voda proniká hlouběji do tkáně, než obyčejná voda. Přenáší více kyslíku a minerálů. Má výrazné antioxidační účinky.

Co je ActiMaris a proč tak dobře funguje?  Podívejte se na instruktážní video (TV Prima, 5 min).


 

Co vybrat a jak používat ActiMaris?

1. Při menších zánětech použijte ActiMaris Gel na hojení.
Gel naneste přímo na postižená místa (afty, zanícené dásně, rány, atd.) ve vrstvě 2-3 mm a nechte působit. Gel se postupně vstřebává. Za 10-15 minut nezůstane v ústech téměř žádný gel. Účinek kyslíku a mořské soli však přetrvává 4-5 hodin. Aplikaci proto provádíme alespoň 3x denně, nejlépe po jídle. Frekvence a počet aplikací však není nijak omezena.

Pro zesílení účinku doporučujeme nejíst nebo ústa nevyplachovat vodou ještě alespoň 15 minut po aplikaci gelu. Zmírnění zánětu a celkový ústup potíží by měl být patrný velmi rychle, již po několika málo aplikacích.

2. Při rozsáhlejších zánětech nebo při větším množství aftů v ústech doporučujeme nejdřív ústa vypláchnout a ošetřit roztokem ActiMaris Sensitiv nebo při velmi těžkých infekcích roztokem ActiMaris Forte. Poté opět na postižená místa naneseme ActiMaris Gel.

KOUPIT ACTIMARIS
gel_actimaris

Jak používat ActiMaris Sensitiv roztok

Roztokem ActiMaris Sensitiv můžeme vypláchnout celou dutinu ústní, příp. vykloktat. Aplikujeme zhruba 1-2 polévkové lžíce a necháme v ústech 30 sekund až 1 minutu působit.  Výplachy roztokem provádíme alespoň 3x denně, nejlépe po jídle. Četnost aplikace však není nijak omezena. Pro silnější účinek kyslíku a mořské soli doporučujeme nejíst, nepít nebo nevyplachovat ústa vodou ještě alespoň 15 minut po aplikaci roztoku.

Zmírnění zánětu a ústup potíží by měl být patrný velmi rychle, již po několika málo aplikacích. Pro zesílení účinku je vhodné přímo na postižená místa nanést ActiMaris Gel na hojení ran.

Pozn.: ActiMaris není určen pro vnitřní užití. Při náhodném polknutí se však nemusíte obávat žádných potíží – ActiMaris je čistě přírodní produkt. Je třeba počítat se slanou chutí roztoku a lehce “bazénovým závanem” produktu.

KOUPIT ACTIMARIS

Zdravotnické prostředky, třída IIb, CE 1250


 

Uložit

Uložit

Custom text

RADY A TIPY PŘÍMO OD LÉKAŘE

Dozvíte se, jak účinně bojovat s 12 typy ran a zánětů.

jak aplikovat
KOUPIT
ACTIMARIS TESTOVÁN STÁTNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM
PROKÁZANÁ ÚČINNOST PROTI VŠEM DRUHŮM
VIRŮ
BAKTERIÍ
PLÍSNÍ
SPÓR
2017, 2018, 2019
ZNIČENÍ VIRŮ
PREVENCE NÁKAZY
Ještě máme skladem!
DEKONTAMINACE SLIZNICE