Vyberte stránku

✓ Rychle zklidní podráždění, sníží zánět, zarudnutí a svědění
✓ 100 % přírodní, bez vedlejších účinků a kontraindikací
✓ Vhodné pro všechny bez rozdílu věku

Postup ošetření atopického ekzému

Novorozenci, kojenci

U nejmenších dětí (novorozenců, kojenců) se osvědčil ActiMaris Sensitiv roztok. Navlhčete sterilní krytí (gázu) a přiložte na atopickou pokožku. Nechejte působit 20-30 minut, ideálně v průběhu spánku dítěte. Postup opakujte 2-3x denně, případně dle potřeby. Ke snížení zarudnutí, svědění a podráždění kůže dochází zpravidla už během 30 minut od aplikace.

Děti v předškolním věku a v pubertě, dospělí

U těchto dětí, případně dospělých je možné aplikovat jak ActiMaris Sensitiv roztok, tak i silnější ActiMaris Forte roztok, a to v závislosti na citlivosti pokožky a rozsahu ekzému. Postup ošetření je stejný jako u miminek (viz výše). Pro zvláčnění pokožky doporučujeme kůži také pravidelně promazávat neparfemovanými krémy.

Fotodokumentace od spokojené zákaznice po použití obkladu s roztokem ActiMaris Sensitiv.

Před aplikací

30 min obklad - ActiMaris Sensitiv

Po aplikaci

Jak pomohly přípravky ActiMaris našim zákazníkům?

Skvělý produkt!! Doporučila mi jej kamarádka s manželem, oba pracují v nemocnici na odd. JIP a říkali, že ActiMaris produkty hojně na oddělení využívají a pějí na ně jen chválu. Já mám osobně vyzkoušený pouze gel a poradí si naprosto se vším – afty, opary, záněty, otevřené rány, ekzémy, akné. Používám pořád a na vše, opravdu super věc!!! A navíc 100% přírodní bez zbytečné chemie.

Irena (ActiMaris Gel 20g)

Dobrý den, jen chci napsat, že vaše výrobky používám na synův ekzém, konkrétně Sensitive roztok. Je to naprosto skvělý produkt, byl mi doporučen i od kožní doktorky ve FN Motol. Roztok nám pomohl od infekce v ekzému a krásně kůži zklidnil. Syn měl extrémní ekzém převážně v obličeji. A doporučuji ho všem, kdo má kožní problém.

Andrea, Most (ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml)

Produkty Actimaris bych určitě doporučila všem. Jejich účinky jsou více než skvělé a jsou vhodné i pro malé děti. Navíc jsou účinné na různé obtíže a nemusíte tedy mít v lékárničce spoustu různých výrobků, stačí mít pouze Actimaris gel a Actimaris roztok. U mě v lékárničce už budou mít navždy své místo a jiné produkty než tyto už kupovat nebudu.

Květa P. (Brno)

E-book 13 rad a tipů, jak hojit rány a záněty

ebook zdarma ke stažení


12 RAD

JAK RYCHLE A ÚČINNĚ

HOJIT RÁNY A ZÁNĚTY