AKNÉ a VŘÍDKY

Před
Na těžší formu akné a vřídků se osvědčila kombinace
ActiMaris Forte roztok + ActiMaris Gel pro rychlé hojení

Na lehčí formu akné nebo na citlivou kůži je vhodná kombinace
ActiMaris Sensitiv roztok + ActiMaris Gel pro rychlé hojení

ActiMaris® Forte 300 ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gel na hojení 20g

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris gel + Forte roztok

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1100 Kč

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1100 Kč

Pokud Vás trápí AKNÉ a nic nezabírá, je čas pro 100% přírodní a velmi účinný švýcarský přípravek ActiMaris.

  • Velmi rychle – již v průběhu několika dnů – může dojít k výraznému zlepšení akné.
  • ActiMaris lze kombinovat s krémy nebo s make-upem.
  • ActiMaris je 100% přírodní, bez vedlejších účinků.
  • ActiMaris Sensitiv roztok je vhodný i pro velmi citlivou kůži.

ActiMaris obsahuje pouze přírodní složky – aktivní kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu.
Silný efekt tohoto složení se velmi dobře osvědčil v praxi právě při hojení akné.

Recenze našich zákazníků

Akné

Zdravím, standardně recenze nepíšu, ale vzhledem k účinkům ano a rozhodně doporučuji. Vyzkoušela jsem roztok a gel, vše aplikované na záda,kde se mi tvoří akné. Po cca týdenním použití ráno i večer, akne téměř vymizelo. Roztok jsem použila i na kloktaní, když mě začalo bolet v krku z klimatizace a do druhého dne také bolest přestala.

Hana Jirušková, Brno

Akné

Produkty od ActiMaris jsem koupila pro léčbu akné dospívajících synů a účinky jsou velmi dobré. Akné je o poznání lepší. Takže za mne určitě ano a až balení dojde, objednám znovu.

Kateřina Swiatková, Karviná

Akné

Dobrý den, ActiMaris používáme u syna 18 let akné na tvářích. Měl ošklivé boláky, vše hezky pomohlo a již to nemá zanícené. Kombinujeme s vynechanim pití mléka a jinak mu gel i roztok hodně pomohl, neustále používá 3 x denně.

Jana Plachá, Liberec

1. Na TĚŽŠÍ FORMU akné prokázala nejvyšší účinnost kombinace:

ActiMaris FORTE roztok + ActiMaris Gel. Roztok ActiMaris Forte kůži důkladně vyčistí, rychle zlikviduje bakterie, sníží zánět a nastartuje hojení kůže postižené akné. Lze jej použít také samostatně jako velmi účinnou čistící a hojící pleťovou vodu. ActiMaris Gel dále podpoří a urychlí proces hojení akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík kůži dále prokysličí a dodá buňkám potřebnou energii. Mořská sůl dodá minerální látky potřebné pro rychlejší hojení.

2. Na LEHČÍ FORMU akné nebo na citlivou kůži je vhodná kombinace:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris Gel. Roztok ActiMaris Sensitiv kůži velmi šetrně a důkladně vyčistí. Lze jej použít také samostatně jako čistící pleťovou vodu. ActiMaris Gel dále podpoří a urychlí proces hojení kůže postižené akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík zničí bakterie a dodá buňkám energii. Mořská sůl dodá minerální látky potřebné pro rychlejší hojení.

Jak aplikovat ActiMaris?

 

Ošetření provádějte alespoň 2x, ideálně 3x denně. V principu platí pravidlo – ze začátku spíše častěji, aby se rychleji zlikvidovaly bakterie a nastartovalo se hojení.

Důkladně navlhčete vatový tampon roztokem ActiMaris Forte nebo Sensitiv a očistěte kůži. Nechte oschnout 1 – 2 min. Následně na vřídky (postiženou oblast kůže) naneste ActiMaris Gel ve vrstvě 1 – 2 mm a nechte na kůži působit. Gel se bude postupně vstřebávat a vysychat, cca 15 – 20 min. Účinek kyslíku však přetrvává 4 – 5 hodin. Na kůži může poté zůstat malé množství mořské soli. Přítomnost soli není na závadu, naopak mořská sůl má hojivé účinky a dodává kůži potřebné minerální látky. Sůl můžete pak lehce setřít opět navlhčeným tamponem. Celý postup opakujte podle potřeby až do vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika aplikacích. Četnost aplikací ani celková doba používání přípravků ActiMaris nejsou nijak omezeny.

 

Bazénový závan po otevření je žádoucí

 

ActiMaris jako takový nemá vůni. Je to čistě přírodní produkt. Při jeho kontaktu s biologickou tkání (kůží, sliznicí, spodinou rány) dojde okamžitě k žádoucí reakci, při níž se NaOCl (vyrobený elektrolýzou z přírodních složek) rozkládá na sůl (NaCl) a aktivní singletový kyslík (základní účinnou složku ActiMaris). V tento moment můžete ucítit chlorový závan po “bazénové vodě”, který během několika minut vymizí.

 

Co je ActiMaris a proč tak dobře funguje? – podívejte se na instruktážní video (TV Prima 5 min).

 

 

Zdravotnický prostředek, CE 1250. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Znáte někoho, komu by mohl ActiMaris pomoci?
Pošlete mu odkaz na tuto stránku kliknutím na ikonu níže.

E-book 13 rad a tipů, jak hojit rány a záněty

ebook zdarma ke stažení


12 RAD

JAK RYCHLE A ÚČINNĚ

HOJIT RÁNY A ZÁNĚTY