Vyberte stránku

AFTY a OPARY

Na rychlé hojení aftů a oparů se osvědčil  ActiMaris Gel na hojení

Na výplach a desinfekci ústní dutiny je vhodný  ActiMaris Sensitiv roztok

 

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gel na hojení 20g

ActiMaris® Sensitiv 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

Actimaris gel + Sensitiv

ActiMaris Gel + Sensitiv

Na opakované AFTY a OPARY je k dispozici nyní unikátní novinka – švýcarské přírodní produkty ActiMaris.

  • Velmi rychle (už za několik hodin) dochází ke snížení až vymizení bolestivosti.
  • Aft nebo opar se zhojí za několik málo dní, většinou do 2-4 dnů.
  • Při aplikaci ActiMaris neštípe ani nepálí.
  • Díky přírodnímu složení nemá ActiMaris žádné vedlejší účinky.
  • Je vhodný i pro děti a kojence, těhotné či kojící matky.

ActiMaris obsahuje vysoce účinné přírodní látky: aktivní singletový kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Neobsahuje žádné stabilizátory či konzervanty. Velkou výhodou tohoto přírodního složení je, že všechny přípravky ActiMaris jsou určené k použití nejen na kůži, ale i na sliznici – tedy i na rty a do úst.


 

Na AFTY i OPARY prokázal nejvyšší účinnost ActiMaris GEL na hojení.

 

Jak aplikovat na AFTY

Je-li v ústech více aftů najednou, doporučujeme ústa nejdříve vydesinfikovat roztokem ActiMaris SENSITIV. Při závažnějších potížích nebo opakovaném výskytů aftů je vhodné použít silnější roztok – ActiMaris FORTE. ActiMaris SENSITIV nebo FORTE sliznici důkladně vyčistí, zlikviduje bakterie, viry a nastartuje hojení. ActiMaris Gel dále podpoří a urychlí proces hojení.

Ze začátku aplikujte 3x denně. ActiMaris Gel naneste přímo na aft ve vrstvě 2-3 mm a nechte působit. Nejvhodnější doba je po jídle. Gel se vstřebá zhruba do 5-10 minut. Jeho účinek však přetrvá 4-5 hodin. Aplikaci opakujte až do zmírnění, vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika prvních aplikacích. Při závažnějších nebo opakovaných potížích doporučujeme nejdříve ústa vydesinfikovat roztokem ActiMaris Sensitiv nebo Forte. Nalijte si 2-3 polévkové lžíce a ústa roztokem důkladně vypláchněte. Poté na jednotlivé afty naneste ActiMaris Gel.

 

foto-11

 


Jak aplikovat na OPARY

 

ActiMaris Gel naneste přímo na opar ve vrstvě 2-3 mm a nechte působit. Gel aplikujte nejlépe ihned, jakmile se opar začne rozvíjet, a to třeba i 3x během prvních 30 minut. Takto bude efekt aktivního kyslíků nejrychlejší a neuúčinnější. Gel bude zasychat zhruba do 15 minut. Aplikaci dále opakujte 3x denně až do zmírnění, vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika prvních aplikacích.

V případě, že opar už je vyschlý či strupovitý, doporučujeme ke zvláčnění, desinfekci a zhojení přípravek ActiMaris SENSITIV roztok.

 

Co je ActiMaris a proč tak dobře funguje? – podívejte se na instruktážní video (TV Prima 5 min).

 

 

Zdravotnický prostředek, třída IIb, CE 0408


 

Uložit

Uložit