Trápí Vás AKNÉ, AFTY nebo OPARY? Potřebujete výrazně urychlit hojení drobných akutních PORANĚNÍ nebo špatně se hojících CHRONICKÝCH RAN? Chcete navíc kůži či ránu šetrně vydesinfikovat a přitom netrpět bolestí? Pak jste tu správně!

ActiMaris obsahuje aktivní singletový kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu (pH 9,8). Čistě přírodní složení bez chemických látek umožňuje používat všechny přípravky ActiMaris i k hojení ran a zánětů nejen na kůži, ale i na sliznici (tedy i v dutině ústní, nosní, na genitálíích).

obrazek-1

  • Výrazně urychluje hojení
  • Rychle snižuje zánět a bolest
  • Šetrně a účinně desinfikuje
  • Vhodné i pro děti a kojence
  • Velmi dobře snášeny – bez vedlejších účinků
  • K použití také na sliznici, citlivou či podrážděnou kůži

 

  • Aktivní (singletový) kyslík je jedním z nejúčinnějších přírodních antimikrobiálních činidel. Ničí bakterie, viry, plísně i houby, a to během několika sekund. Výrazně snižuje zánět.
  • Mořská sůl obsahuje až 80 minerálů (nejvíce hořčíku), které jsou důležité pro podporu procesu hojení. Díky osmóze pomáhá snižovat otok a bolest.
  • Ionizovaná zásaditá voda proniká hlouběji do tkáně, než obyčejná voda. Přenáší tak více kyslíku a minerálů. Má výrazné antioxidační účinky.

Pozn.: Přípravky švýcarské firmy ActiMaris se už od roku 2008 s velkým úspěchem používají v zemích západní Evropy (Německo, Rakousko, Francie, Švýcarsko, …). V České Republice jsou od ledna 2015 také dostupné v lékárnách a v nemocnicích. Můžete je objednat i na těchto internetových stránkách.

banner_acti


Rychlé, přírodní a účinné řešení pro rány a záněty na kůži i sliznici

foto-06ActiMaris® výrazně urychluje hojení ran a zánětů na kůži i sliznici. Rychle snižuje zánět, otok i případný zápach rány. Podporuje tvorbu nové tkáně. Navíc ránu účinně a velmi šetrně desinfikuje od bakterií, virů a plísní.

ActiMaris® je 100% přírodní produkt, bez chemických přísad, konzervantů či stabilizátorů. Díky tomuto složení je vhodný k použití nejen na kůži, ale také na sliznice dutiny ústní, nosní a genitálií. Je vhodný i pro děti a kojence.

ActiMaris® obsahuje aktivní, tzv. singletový kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Tato jedinečná kombinace funguje jako přírodní antimikrobiální činidlo, které navíc dodává ráně kyslík a energii, které jsou potřebné pro úspěšné a rychlé hojení.

Název Popis
ActiMaris® Gel na hojení ran 20 g K urychlení hojení všech druhů ran a zánětů kůže a sliznic, vhodný i pro děti a kojence
ActiMaris® SENSITIV roztok na čištění a výplach ran 300 ml K bezbolestné desinfekci, na citlivou a podrážděnou kůži a sliznice, vhodný i pro děti a kojence
ActiMaris® FORTE rozrok na čištění a hojení ran 300 ml Na špatně se hojící, infekční rány, těžší formy akné a plísňových infekcí, vředy a dekubity
ActiMaris® SENSITIV roztok na čištění a výplach ran 1000 ml Na výplach ran, popálenin, dekontaminaci MRSA, větší balení vhodné do nemocnic a ambulancí