Pokud Vás trápcbví AKNÉ a nic nezabírá, je čas pro novou, čistě přírodní a velmi účinnou léčbu – ActiMaris.

  • Velmi rychle (už za několik dní) dochází k výraznému zlepšení akné.
  • Při aplikaci na kůži ActiMaris neštípe ani nepálí.
  • Díky přírodnímu složení nemá ActiMaris žádné vedlejší účinky.

ActiMaris obsahuje pouze přírodní účinné látky – aktivní kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Silný léčebný efekt tohoto přírodního složení se velmi dobře osvědčil v praxi právě při léčbě akné.

1. NA TĚŽŠÍ FORMU AKNÉ (vřídky apod.) prokázala nejvyšší účinnost kombinace těchto 2 produktů:

ActiMaris FORTE roztok + ActiMaris GEL na hojení ran. Roztok ActiMaris FORTE kůži důkladně vyčistí, zlikviduje bakterie a nastartuje hojení. Lze jej použít také samostatně jako velmi účinnou čistící a hojící pleťovou vodu/tonikum. ActiMaris GEL dále podpoří a urychlí proces hojení akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík zničí bakterie a dodá energii a minerály pro rychlejší hojení.

2. Na citlivou kůži nebo LEHČÍ FORMU AKNÉ je vhodná kombinace:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris GEL na hojení ran. ActiMaris SENSITIV roztok kůži šetrně a důkladně vyčistí. Lze jej použít také samostatně jako čistící pleťovou vodu. ActiMaris GEL dále podpoří a urychlí proces hojení akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík zničí bakterie a dodá energii a minerály pro rychlejší hojení.

Jak aplikovat ActiMaris

Jak správně aplikovat

Alespoň 2x, ideálně 3x denně. V principu platí pravidlo, ze začátku spíše častěji, aby se rychleji zlikvidovaly bakterie a nastartovalo se hojení. Důkladně navlhčete vatový tampon ActiMaris roztokem FORTE nebo SENSITIV a očistěte kůži. Nechte oschnout 2 – 3 min. Následně na vřídky (postiženou oblast) naneste ActiMaris Gel ve vrstvě 1-2 mm a nechte na kůži působit. Gel bude postupně vysychat, cca 30 min. Účinek kyslíku však přetrvává 4-5 h. Na kůži může poté zůstat malé množství mořské soli. Přítomnost soli není na závadu, naopak mořská sůl má hojivé účinky a dodává kůži potřebné minerály. Sůl můžete pak lehce setřít opět navlhčeným tamponem. Celý postup opakujte podle potřeby až do vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika aplikacích.

foto-01

gel