1
Vyberte stránku

HOJENÍ VAGINÁLNÍCH POTÍŽÍ

Na akutní a lehčí formy vaginálních potíží a zánětů zevního genitálu doporučujeme aplikovat roztok ActiMaris Sensitiv 
Pro opakované či těžší formy doporučujeme aplikovat silnější roztok ActiMaris Forte
Na ohraničená zánětlivá ložiska a rány zevního genitálu doporučujeme aplikovat ActiMaris Gel

ActiMaris Forte roztok 300ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Sensitiv roztok 300 ml

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris je velmi účinným a šetrným pomocníkem na vaše vaginální potíže, záněty a rány zevního genitálu jako jsou:

  • vaginální záněty – vaginitidy 
  • bakteriální vaginální infekce – vaginózy
  • zánětlivá postižení vulvy (zevního genitálu) a vagíny – vulvovaginitidy
  • genitální opary
  • kvasinkové infekce, výtoky
  • rány po gynekologických operacích

 

ActiMaris roztoky a Gel lze použít i v těhotenství a u dětí bez omezení věku. ActiMaris je 100% přírodní, bez jakýchkoliv vedlejších účinků a nežádoucích účinků.

ActiMaris rychle a účinně ničí škodlivé mikroby (viry, bakterie, kvasinky a plísně), snižuje zánět, otok, zápach a výrazně urychluje hojení.

 

ActiMaris obsahuje: aktivní singletový kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu.

  • Aktivní singletový kyslík rychle ničí škodlivé mikroby (bakterie, viry, kvasinky, plísně), prokysličuje kůži a sliznici a dodává jí energii k hojení. Výrazně snižuje zánět.
  • Mořská sůl obsahuje velké množství minerálních látek, které jsou důležité pro proces hojení. Díky osmóze pomáhá snižovat otok a bolest.
  • Ionizovaná zásaditá voda proniká do tkáně hlouběji než obyčejná voda. Přenáší více kyslíku a minerálních látek. Má výrazné antioxidační účinky.

Jaký přípravek ActiMaris vybrat a jak používat?

 

1. Pro akutní ošetření vaginálních zánětů a ran, na citlivou a podrážděnou sliznici a pro děti je určen ActiMaris Sensitiv roztok. Aplikaci provádějte formou výplachu pochvy. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neředěné formě, alespoň 2x denně.

Ošetření zevních rodidel provádějte nejlépe formou obkladu. Roztokem důkladně navlhčete gázu a přiložte jako obklad na postižené místo. Obklad nechte působit 20 – 30 minut. Opakujte 2 – 3x denně.

K výraznějšímu urychlení procesu hojení lze použít kombinaci ActiMaris Sensitiv roztoku ActiMaris Gelem. Po ošetření roztokem naneste gel na postižené místo a nechte působit. Gel ani roztok není potřeba smývat či odstraňovat. Aplikaci opakuje 2 – 3x denně.

2. Na opakované či těžší formy zánětů, infekcí a ran je vhodný ActiMaris Forte roztok. Aplikace provádějte formou výplachu pochvy. Aplikujte 10 – 20 ml roztoku v neředěné formě, alespoň 2x denně.

Ošetření zevních rodidel provádějte nejlépe formou obkladu. Roztokem dostatečně navlhčete gázu a přiložte jako obklad na postižené místo. Obklad nechte působit 20 – 30 minut. Opakujte 2 – 3x denně.

K výraznějšímu urychlení procesu hojení lze použít kombinaci ActiMaris Forte roztoku ActiMaris Gelem. Po ošetření roztokem naneste gel na postižené místo a nechte působit. Gel ani roztok není potřeba smývat či odstraňovat. Aplikaci opakuje 2 – 3x denně.

E-book 13 rad a tipů, jak hojit rány a záněty

ebook zdarma ke stažení


12 RAD

JAK RYCHLE A ÚČINNĚ

HOJIT RÁNY A ZÁNĚTY