AKNÉ a VŘÍDKY

Před
Na těžší formu akné a vřídků se osvědčila kombinace
ActiMaris Forte roztok + ActiMaris Gel pro rychlé hojení

Na lehčí formu akné nebo na citlivou kůži je vhodná kombinace
ActiMaris Sensitiv roztok + ActiMaris Gel pro rychlé hojení

ActiMaris® Forte 300 ml

ActiMaris Forte roztok 300 ml

ActiMaris® Gel na hojení ran 20g

ActiMaris Gel na hojení 20g

ActiMaris Gel + Forte roztok

ActiMaris gel + Forte roztok

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1100 Kč

Doprava ZDARMA při objednávce nad 1100 Kč

Pokud Vás trápí AKNÉ a nic nezabírá, je čas pro 100% přírodní a velmi účinný švýcarský přípravek ActiMaris.

  • Velmi rychle – již v průběhu několika dnů – může dojít k výraznému zlepšení akné.
  • ActiMaris lze kombinovat s krémy nebo s make-upem.
  • ActiMaris je 100% přírodní, bez vedlejších účinků.
  • ActiMaris Sensitiv roztok je vhodný i pro velmi citlivou kůži.

ActiMaris obsahuje pouze přírodní složky – aktivní kyslík, mořskou sůl a ionizovanou zásaditou vodu.
Silný efekt tohoto složení se velmi dobře osvědčil v praxi právě při hojení akné.

Recenze našich zákazníků

Akné

ActiMaris Forte tonikum + gel. Synovi po týdnu užívání zcela vymizelo akné. Bohužel stále zůstaly jizvičky, ale akné v jeho zánětlivé formě je pryč a to se jej nemohl zbavit ani po podání ATB masti. Je to takový malý zázrak. 

Silvie Krupková, Kutná Hora

Akné

Produkty od ActiMaris jsem koupila pro léčbu akné dospívajících synů a účinky jsou velmi dobré. Akné je o poznání lepší. Takže za mne určitě ano a až balení dojde, objednám znovu.

Kateřina Swiatková, Karviná

Akné

Dobrý den, ActiMaris používáme u syna 18 let akné na tvářích. Měl ošklivé boláky, vše hezky pomohlo a již to nemá zanícené. Kombinujeme s vynechanim pití mléka a jinak mu gel i roztok hodně pomohl, neustále používá 3 x denně.

Jana Plachá, Liberec

Přečtěte si další recenze zákazníků - zde

Kateřina Nová, Slaný | 01.02.2024

Dobrý den, zkusila jsem na pleť, rychle se hojí zarudnutí místa na pleti, dcera taky chválí na akné zlepšeno. 

Markéta Klvaňová, Křtomil | 22.01.2024 

Zakoupila jsem dcerce na akné (roztok a gel), za nás spokojenost, hlavně se zaléčila bolavá místa, které již měla delší dobu. Došlo k výraznému zlepšení. 

Pavla Pavlíková, Hejnice | 21.01.2024 

ActiMaris sensitive. 
Já na nehojící se malý bércák, přítel na akné. Celkem to funguje, čekala jsem rychlejší hojení podle recenzí. Mohla jsem vzít silnější.

Miloslav Říha, Praha |  12.01.2024 

Vynikající pomoc na bércové vředy, během pár dnů vše zahojené. Nyní začíná Actimaris používat i vnučka na akné, také s velkým úspěchem. Doporučuji všem.

Hana Hrnčířová, Cheb | 12.01.2024 

ActiMaris používám já i obě dcery. Každá máme svůj gel stále u sebe, je úžasný na akné, jakékoliv oděrky, záděrky, kvasinky. Je to úžasný produkt. Nedělujeme si vždy k Vánocům výhodné balení 🥰 

Jiřina Vaňová, Karlovy Vary |13.12.2023

Naprostá spokojenost se všemi produkty ActiMaris. Produkt gel i roztok nám byl doporučen k ošetřování pooperační rány, aplikace hned druhý den po operaci, jizva je naprosto čistá. Dále jsem gel použila na léčnu aftů – do minuty okamžitá úleva, druhý den afty zaceleny. Roztok dále používáme jako pleťovou vodu na problematickou pleť (akné) + gel, okamžité zmírnění zánětu, zlepšení cca po dvou dnech. Taktéž jsme vyzkoušeli Oropharynx sprej při počínající bolesti v krku, během dne bolest vymizela. Také vyzkoušeno na popáleniny ( o plech) – roztokem dezinfikováno, gelem ošetřováno – vytvoří ochranný film, okamžitá úleva od bolesti, do cca 5 dnů skoro vyléčeno (žádné mokvání). Mohu jen doporučit.

Jaroslava Tomášková, Lázně Bohdaneč | 07.12.2023 

Používám gel a vodu na hormonální akné.Gel pomohl na opary a voda v létě na desinfekci rány. Za nás velká spokojenost s výrobky Actimaris. 

Martina Koliášová, Mnichovo Hradiště | 25.11.2023 

Zakoupila jsem ActiMaris dceři na akné .Gel+voda .Akné opravdu mizí není začervenáni .Účinky sleduji tak po 14 dnech užívání .Doporučuji 

Jana Šindlerová, Přerov | 16.11.2023 

Dlouho jsme se synem bojovali s hlubokým akné, pravidelným používáním ActiMarisu se mu akné opravdu hodně zlepšilo a na některých místech i vyhojilo. Používám jej i na popraskané ruce, večer je namažu gelem a už ráno je vidět velké zlepšení, pomohlo mi i s dermatitidou a synkovi s menší popáleninou, za mě je zkrátka super, u nás v lékárničce nesmí chybět 👍🙂 

Hana Jirušková, Brno | 13.09.2023 

Zdravím, standardně recenze nepíšu, ale vzhledem k účinkům ano a rozhodně doporučuji. Vyzkoušela jsem roztok a gel, vše aplikované na záda,kde se mi tvoří akné. Po cca týdenním použití ráno i večer, akne téměř vymizelo. Roztok jsem použila i na kloktaní, když mě začalo bolet v krku z klimatizace a do druhého dne také bolest přestala. 

Alena Komárková, Linhartice  | 29.08.2023 

Velice pomohl vnučce s akné doporučuji. 

Další recenze zde

1. Na TĚŽŠÍ FORMU akné prokázala nejvyšší účinnost kombinace:

ActiMaris FORTE roztok + ActiMaris Gel. Roztok ActiMaris Forte kůži důkladně vyčistí, rychle zlikviduje bakterie, sníží zánět a nastartuje hojení kůže postižené akné. Lze jej použít také samostatně jako velmi účinnou čistící a hojící pleťovou vodu. ActiMaris Gel dále podpoří a urychlí proces hojení akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík kůži dále prokysličí a dodá buňkám potřebnou energii. Mořská sůl dodá minerální látky potřebné pro rychlejší hojení.

2. Na LEHČÍ FORMU akné nebo na citlivou kůži je vhodná kombinace:

ActiMaris SENSITIV roztok + ActiMaris Gel. Roztok ActiMaris Sensitiv kůži velmi šetrně a důkladně vyčistí. Lze jej použít také samostatně jako čistící pleťovou vodu. ActiMaris Gel dále podpoří a urychlí proces hojení kůže postižené akné. Vřídky se díky mořské soli “vysuší a zatáhnou”. Rychle se zmenší zarudnutí. Aktivní kyslík zničí bakterie a dodá buňkám energii. Mořská sůl dodá minerální látky potřebné pro rychlejší hojení.

Jak aplikovat ActiMaris?

 

Ošetření provádějte alespoň 2x, ideálně 3x denně. V principu platí pravidlo – ze začátku spíše častěji, aby se rychleji zlikvidovaly bakterie a nastartovalo se hojení.

Důkladně navlhčete vatový tampon roztokem ActiMaris Forte nebo Sensitiv a očistěte kůži. Nechte oschnout 1 – 2 min. Následně na vřídky (postiženou oblast kůže) naneste ActiMaris Gel ve vrstvě 1 – 2 mm a nechte na kůži působit. Gel se bude postupně vstřebávat a vysychat, cca 15 – 20 min. Účinek kyslíku však přetrvává 4 – 5 hodin. Na kůži může poté zůstat malé množství mořské soli. Přítomnost soli není na závadu, naopak mořská sůl má hojivé účinky a dodává kůži potřebné minerální látky. Sůl můžete pak lehce setřít opět navlhčeným tamponem. Celý postup opakujte podle potřeby až do vymizení obtíží. Změna by měla být patrná již po několika aplikacích. Četnost aplikací ani celková doba používání přípravků ActiMaris nejsou nijak omezeny.

 

Bazénový závan po otevření je žádoucí

 

ActiMaris jako takový nemá vůni. Je to čistě přírodní produkt. Při jeho kontaktu s biologickou tkání (kůží, sliznicí, spodinou rány) dojde okamžitě k žádoucí reakci, při níž se NaOCl (vyrobený elektrolýzou z přírodních složek) rozkládá na sůl (NaCl) a aktivní singletový kyslík (základní účinnou složku ActiMaris). V tento moment můžete ucítit chlorový závan po “bazénové vodě”, který během několika minut vymizí.

 

Co je ActiMaris a proč tak dobře funguje? – podívejte se na instruktážní video (TV Prima 5 min).

 

 

Zdravotnický prostředek, CE 1250. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Znáte někoho, komu by mohl ActiMaris pomoci?
Pošlete mu odkaz na tuto stránku kliknutím na ikonu níže.

E-book 13 rad a tipů, jak hojit rány a záněty

ebook zdarma ke stažení


12 RAD

JAK RYCHLE A ÚČINNĚ

HOJIT RÁNY A ZÁNĚTY